שאלות ותשובות

כל השאלות על המערכת שלנו להקמת אתרי וורדפרס מעוצבים, מקודמים ומהירים

שאלות בנושא בניית האתר

14 ימי עסקים מרגע פגישת האפיון האתר מוכן, ואז אנו עושים פגישת הדרכה ומוסרים את הגישה לאתר כדי שהלקוח יזין את התוכן וברגע שהוא מוכן עם התוכן אנחנו עולים לאוויר.

המערכת של האתר מצויידת בתוסף Elementor Pro שמאפשר לבצע שינויים ויזואליים ותוכניים בכל עמודי האתר ללא צורך במתכנת.
האתר נבנה על וורדפרס שמבוסס קוד פתוח (Open Source), כלומר הקוד לא שייך לנו. כמו כן, יש אפשרות להוסיף משתמשים במגוון תפקידים למערכת.
ההתחייבות בהקמת האתר הינה ל-12 חודשי שירות. לאחר תקופה זו ניתן לקבל את קבצי האתר, שירות להתקנת האתר בכל נותן שירות מקביל וניתוק מהמערכת המרכזית שלנו. חשוב להדגיש כי המערכת שלנו כוללת מגוון תוספי פרימיום ותוספות שפיתחנו על בסיס וורדפרס, תוספות אלו לא ניתנות להעברה במידה של ניתוק והלקוח יצטרך לדאוג לכך בעצמו.

בפגישת ההדרכה, שנמשכת שעתיים, אנחנו נזין ביחד את התכנים לאתר הלקוח. לאחר זמן ההדרכה נספק ללקוח את פרטי הגישה כך שתהיה לו אפשרות להזין תוכן בעתיד ללא תלות בנו.

עושים אפיון ואז מעצבים לפי המגבלות שיש ל-Woopa. אנחנו עושים אפיון מסודר כדי להבין את צרכי האתר, מקבלים רפרנס של אתר לדוגמא שהלקוח אהב ופועלים על פיו ולפי הנחיות המותג בעיצוב האתר.

שאלות בנושא שירות לאחר הבניה

התשובה מתחלקת ל-2:

  1. שאלות שקשורות לניהול תוכן – לאחר בניית האתר נקיים הדרכה מסודרת על מערכת וורדפרס עליה בנוי האתר ותוסף Elementor שדרכו שולטים בעיצוב של אלמנטים באתר.
  2. באגים\פריצות\תקלות – מה שלא אמור בכלל לקרות כי אנו מעדכנים את המערכת כל הזמן, אבל היה וקרה אז אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע בהקדם האפשרי.
לא, מכוון ואנחנו מערכת וורדפרס מרכזית זה אומר שאנחנו חולקים את אותה הפונקציונאליות כמו הלקוחות בשירות, מנגד אפשר להגיד שאנחנו מכילים את כל הפלאגינים הפופלארים ביותר ובמידה ותהיה בקשה מלקוח להוסיף פלאגין, צוות האתר ישקול את הבקשה ואולי נוסיף את הפלאגין.
האחסון הוא באחריותינו, כך גם Cache ו-HTTPS. לגבי הדומיין, רק במידה ואנחנו קנינו את הדומיין עבור הלקוח אנחנו נחדש אותו כל זמן שהלקוח בחבילת השירות. במידה והלקוח רכש את הדומיין הוא אחראי לחדש אותו.
  • אחסון ענן
  • שירות שחזורים מסודר
  • פרוטוקול מאובטח HTTPS
  • אחראיות מלאה לתקינות האתר
  • איש קשר באמצעות כרטיסי תמיכה
  • עדכון גרסאות וורדפרס ופלאגינים
  • תמיכה טכנית בהפעלת האתר
כל המערכת של Woopa תהיה תמיד מעודכנת לגרסא החדשה ביותר של וורדפרס וכך גם כל הפלאגינים שמותקנים במערכת. כמובן שנבדוק תחילה אם העדכון לא משפיע על באגים ומיד לאחר מכן נעדכן את המערכת.
בגלל שאנחנו מערכת מרכזית אחת, לכולם יש אותו הדבר. ברגע שיוצא עדכון / חידוש / תוספת – זה יוטמע בכל האתרים.

יש אתרי וורדפרס רגילים ויש אתרי Woopa

אנחנו עוסקים בשיווק דיגיטלי משנת 2006, את כל הידע שצברנו הטמענו במערכת Woopa
כדי לבנות אתרים מהירים, עם התאמה מקסימלית לגוגל וחווית משתמש מרשימה.

© All rights reserved