קל להצליח עם Woopa

מה אם היינו אומרים לך שנוכל לבנות לך אתר וורדפרס שנראה מצויין תוך שבועיים והוא יכלול את כל האלמנטים השיווקיים והתאמה מלאה לגוגל?

Woopa במשפט אחד:

מערכת וורדפרס מתעדכנת לבניית אתרים מעוצבים ומקודמים

4 שלבים ויש לך אתר שעובד. בשבילך.

תכנון ואפיון

פגישת אפיון – בואו נכיר. בשלב הזה נרצה להבין את הצרכים שלך, ללמוד על המתחרים, על קהל היעד והכי חשוב – על המטרות שלך. ככה נוכל לבנות את האתר שיתאים בדיוק לך.

הצעות יעול – עם נסיון של למעלה מ-10 שנים בשיווק, בניה וקידום אתרים, אי אפשר לצפות מאיתנו שנשב בשקט. נכון, זה האתר שלך, אבל יש לנו תובנות שנשמח לשתף אותך בהן.

תכנון מבנה אתר – אסור להשאיר קצוות פתוחים. נחשוב איתך ביחד על כל השאלות שיעזרו לנו לבנות בסיס חזק לאתר.

מניחים יסודות

עיצוב והטמעה

עיצוב – בשלב הקודם יצרנו את השלד. בשלב הזה, אנחנו הולכים להכניס בו חיים. מחלקת העיצוב שלנו תתן את הטאצ' שלה ותתחיל לעבוד על העיצוב, על בחירת הצבעים ועל האווירה שתשקף את העסק וערכי המותג שלך.

הטמעה – נלביש את העיצוב ונגדיר את כל הפיצ'רים השיווקים והדיגיטלים שישפיעו על קידום האתר בגוגל ואיסוף הלידים.

וופה! האתר שלך מוכן! – זה הרגע (המרגש) בו נחשוף כל מה שעבדנו עליו במהלך החודש האחרון. אהבת? ממשיכים הלאה.
לא אהבת? הכל בסדר, נתקן ונשפר. נו ואיך עכשיו? אהבת? 

מוסיפים את הטאצ'

תכנים והדרכה

הזנת\יצירת תוכן – אחרי שנתת Like על העיצוב והמבנה, אנחנו יכולים להמשיך לחלק החשוב באמת – התוכן. אז ניקח את התוכן הקיים ונעלה אותו לאתר החדש. ואם הוא עדיין לא קיים – נוכל לעזור גם בזה.

הדרכה לשימוש במערכת – האתרים של Woopa בנויים על WordPress, מערכת הקוד הפתוח הפופולרית ביותר בעולם. זו מערכת שמתעדכנת ומשתדרגת כל הזמן ואנחנו רוצים לספר לך על כל האפשרויות והפיצ'רים שכדאי לך להכיר.

עולים לאוויר וממריאים